KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7292271
nr 729 2271
Akvarell
F. S. r. sjölandskap, signerad 1876, motivets mått: 22x32
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 december 2011
kl 17:09:29
100 kr
200 kr
300 kr